ADAPTASUN HYDRA-PROTECTIVE SUN WATER

Dvojfázová ochranná voda na opaľovanie
€68
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: 45
ADAPTASUN HYDRA-PROTECTIVE SUN WATER
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Prvá dvojfázová slnečná voda*** so sviežou ultraľahkou textúrou a so silnou ochranou pred UV žiarením, optimalizuje prirodzené opálenie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky bez pocitu zaťaženia pokožky

Dodatočné parametre

Kategória: Dehydratovaná pleť
Účinky: Patentovaná technológia ADAPTASUN stimuluje a posilňuje prirodzené, rovnomerné opálenie pokožky pre rýchlejší, dlhotrvajúci a intenzívnejší výsledok. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentácie. Patentovaná ochrana pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia. GLOBAL CELLULAR PROTECTION poskytuje cielený antioxidačný a ochranný účinok, čím zabraňuje nielen poškodeniu kožných buniek a ich DNA, ale aj starnutiu pokožky v dôsledku nadmerného vystavenia voľným radikálom. Posilňuje prirodzenú protizápalovú ochranu pokožky, ktorá je vynikajúcou prevenciou akéhokoľvek podráždenia alebo reakcie. Celkovo je pokožka odolnejšia voči nepriaznivým účinkom slnečného žiarenia. Vďaka patentu BUNKOVÁ VODA zachováva mladistvosť pokožky na slnku. Obsah 3,6,9 omega mastných kyselín, betakaroténu, provitamínu A a vitamínu E chráni pokožku pred dehydratáciou, oxidačným stresom a dodáva pokožke zdravý lesk.
Pre koho: Pre normálnu pleť bez pigmentácie. Pri vystavení silnému slnku (hory, more, trópy) alebo dlhodobému vystaveniu
Aplikácia: Pred použitím dobre pretrepte. Naneste rovnomerne na suchú alebo vlhkú pokožku tváre, tela a vlasov 20 minút pred vystavením slnku. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny, po plávaní, po utieraní uterákom alebo počas športu.
Výsledky: Pokožka sa rýchlejšie prispôsobuje slnku, opaľuje sa intenzívnejšie a zdravšie, bez spálenia slnkom, bez pocitu zaťaženia pokožky. Koža získava krásnu zlatistú farbu a hodvábny povrch.