AGE PROTEOM ADVANCED SERUM

POKROČILÉ SÉRUM PRE DLHOVEKOSŤ BUNIEK
€95
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V982000
AGE PROTEOM ADVANCED SERUM
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

REVOLUČNÝ OBJAV NOVEJ MOLEKULY DLHOVEKOSTI Prvé sérum na svete s pokročilou biotechnológiou s efektom chaperónov - bodyguardov kožnej mladosti, ktorá trvalo uchováva a opätovne posilňuje kľúčové proteíny v pleti a chráni ju tak pred predčasným starnutím. Sérum poskytuje vysokú antioxidačnú ochranu, doslova biochemický štít, ktorý účinne chráni pleť pred oxidačným stresom a škodlivými vonkajšími vplyvmi. Jemná, svieža a hydratačná textúra séra sa hodí pod akýkoľvek prípravok o pleť a rešpektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimoriadne hebká, sérum pomáha predchádzať výskytu tmavých škvŕn a rozjasňuje pleť. Jeho jemná, štýlová vôňa s tónmi čiernej slivky, ruže a bieleho pižma neobsahuje alergény.

Dodatočné parametre

Kategória: Citlivá Pleť, alergie
Účinky: PRELOMOVÁ INOVÁCIA – AGE PROTEOMTM PATENTOVANÁ BIOTECHNOLÓGIA REVOLUČNÝ OBJAV NOVEJ MOLEKULY DLHOVEKOSTI Sérum dlhodobo pôsobí mimoriadne účinne ako prevencia aj korekcia všetkých hlavných známok starnutia pleti, ako sú vrásky, strata kontúr, hustoty, jasu a rovnomerného tónu pleti. Viditeľne a trvalo. Unikátna formula, ktorá chráni našu pleť a proteíny, ktoré ju tvoria na dvoch úrovniach: Fyzický štít – přímá ochrana proteinů a jejich struktur přispívá k odolnosti proti zničení – chaperonový efekt Biochemický štít - chráni pred oxidačným stresom až 100x lepšie ako tie najsilnejšie antioxidanty (napr. vitamín E alebo koenzým Q10) Vysoká antioxidačná ochrana, prevencia a korekcia najčastejších známok starnutia pleti. Preukázateľné účinky a viditeľné výsledky. Dlhodobo.
Pre koho: Pre všetky typy pleti v každom veku.
Aplikácia: Odskrutkovaním otvoríte fľaštičku – pipeta sa naplní automaticky. Stlačte tlačidlo. Používajte 5 kvapiek ráno a večer na tvár, krk a dekolt. Zaskrutkujte, kým nebudete počuť cvaknutie. Sérum zaraďte do akejkoľvek rutiny starostlivosti o pleť, ideálne v kombinácii s CELLULAR water mist.
Výsledky: Pokožka je okamžite svieža a hydratovaná a lepšie chránená pred oxidačným stresom a ním spôsobenému starnutiu. Získava späť svoju vitalitu, jas a hydratáciu. Všetky kľúčové známky starnutia vykazujú zlepšenie: - menej vrások - spomalenie straty hustoty pleti - pleť je pevnejšia - tón pleti je zjednotenejší a vyrovnanejší - pleť je jasnejšia a žiarivejšia