CALMING BIOMIMETIC CREAM

upokojujúci krém pre extrémne citlivú pleť
€85
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V630101
CALMING BIOMIMETIC CREAM
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Mimoriadne komfortný krém pre intolerantnú pleť. Uvoľňuje pokožku a zlepšuje jej úroveň tolerancie

Dodatočné parametre

Kategória: Citlivá Pleť, alergie
Účinky: Krém upokojuje, je ľahko vstrebateľný a kompatibilný s krehkou, reaktívnou pokožkou, ktorá už nedokáže nič tolerovať. Prevychováva citlivú pleť tak, aby vedela fungovať správne. Postupne zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť pleti a jej toleranciu tak, že sa pleť mení na normálnu. Zlepšuje tolerančný prah jemnej, citlivej pokožky, ktorá už nemôže nič tolerovať. Exkluzívne technológie: SENSI SYSTÉM - upokojuje pokožku reguláciou faktorov, ktoré spôsobujú zápal.  TIME CONTROL SYSTÉM patent pomáha spomaliť predčasné známky starnutia. CELLULAR WATER patentovaná  bunková voda, ktorá pomáha optimalizovať energetické prostredie bunky. Bez parfumácie.
Pre koho: Jemná,citlivá pokožka, intolerantá pleť, senzibilizovaná (chlad, znečistenie, slnko ...). Lokalizované pocity sčervenania, brnenia a zahrievania.
Aplikácia: Aplikujte ráno a večer na vyčistenú, suchú oblasť tváre a krku. Rozotrite jemnými ťahmi. Dermatologicky testované.
Výsledky: Vaša pokožka nájde úľavu a pohodlie. Je odpočinutá a uvoľnená . Podráždenie, začervenanie a nepohodlie sú minimalizované.