EXCELLAGE BALM

OMLADZUJÚCI A VYŽIVUJÚCI KOMFORTNÝ BALZÁM PRE SUCHÚ POKOŽKU
€116
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V243500
EXCELLAGE BALM
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Unikátny rad EXCELLAGE je radom, za ktorého vysokou a prevratnou účinnosťou stojí 80 rokov výskumu. EXCELLAGE BALM je komplexnou starostlivosťou pracujúcou nielen na zvýšení hustoty pleti, minimalizácii vrások, kvalitnej výžive, žiarivosti a antioxidačnej ochrane pleti, ale najmä na medzibunkovej komunikácii. Komunikácia je v pleti, rovnako ako v našej spoločnosti, základom úspechu. Keď spolu jednotlivé dielce nekomunikujú, nikdy nemôžu vytvoriť perfektne fungujúci celok. A práve to využíva nová technológia v EXCELLAGE rade. Vďaka dobrej medzibunkovej komunikácii je aj v zrelej pleti udržaná súdržnosť a pevnosť pokožky, jednotlivé štruktúry fungujú naplno a dostáva sa im všetko potrebné. Rozplývajúca sa, zmäkčujúca, jemná a objímajúca textúra balzamu obohatená o prírodné lipidy z kaméliového oleja a vosku z jojoby, mimózy a slnečnice, ktoré posilňujú kožnú bariéru a po použití zanechávajú pokožku neuveriteľne jemnú, s elegantným, zamatovým a hodvábnym pocitom.

Dodatočné parametre

Kategória: OsmoClean
Účinky: Novinka na poli kozmetického priemyslu - dobrá medzibunková komunikácia - je v EXCELLAGE rade zaistená "inteligentným" polysacharidom, ktorý stimuluje syntézu a dobrú funkciu komunikačných štruktúr medzi bunkami. Nový EXCELLAGE BALM je objímajúci a zamatový, vyživuje, chráni a posilňuje kožnú bariéru veľmi suchej pokožky. Je vytvorený z polopevných oleokryštálov v lamelárnych dvojvrstvách, čím napodobňuje štruktúru epidermis. Po aplikácii na pokožku sa textúra produktu zmení na zamatovo olejovú a poskytne tak bohatý a zamatový finiš. Vysoko kvalitný a cenný kaméliový olej je zberaný raz ročne na kórejskom ostrove Jeju, ktorý je zapísaný do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Je obzvlášť bohatý na kyselinu olejovú (omega-9 mastnú kyselinu) a intenzívne vyživuje pokožku, zlepšuje súdržnosť epidermálnych buniek a poskytuje bohatý a zmyselný pocit. Trio rastlinných voskov z jojoby (so zložením podobným kožnému mazu), mimózy (jemný a ochranný) a slnečnice (vyživujúce) je schopné absorbovať až 6-násobok svojej váhy vo vode. Pri aplikácii na pokožku tento vosk vytvorí jemný a hodvábny závoj, ktorý ju chráni pred dehydratáciou tým, že obnovuje kožnú bariéru a mikroreliéf. Polyoly, vybrané pre svoju vysokú zvlhčujúcu schopnosť, udržujú pokožku hydratovanú až po dobu 8 hodín po aplikácii
Pre koho: Pre zrelú pleť s viditeľnými známkami starnutia ako sú vrásky, povädnuté kontúry a strata jasu. Cca od 40 rokov.
Aplikácia: Nanášajte ráno a večer na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu ideálne po EXCELLAGE SERUM. Najlepšie výsledky dosiahnete pri použití celého rituálu s použitím CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE. Nakoniec celého rituálu krásy použite CITY PROTECT SPRAY. Pre aplikáciu EXCELLAGE radu existuje aj špeciálna technika nanášania s jednoduchou masážou, tú vám veľmi rady ukážu naše špeciálne a pravidelne školené kozmetičky.
Výsledky: Po aplikácii na pokožku sa textúra balzamu zmení na zamatovo olejovú a poskytne tak bohatý a zamatový finiš. Pleť zanecháva neuveriteľne jemnú, s elegantným, zamatovo hladkým pocitom.