INTENSIVE AHA PEEL GENTLE SERUM

jemné sérum s aha/bha 5,4% kyselinami
€81
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V661200
INTENSIVE AHA PEEL GENTLE SERUM
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Jemnejšia forma AHA PEEL séra pre citlivú pleť. Terapia pre pokožku s nepravidelným mikroreliéfom, pre mdlú pokožku a pokožku s rozšírenými pórmi

Dodatočné parametre

Kategória: Aknózna pleť
Účinky: Zjednocuje, rozjasní pokožku, zjemňuje pigmentové škvrny a nerovnosti povrchu.nObnovuje žiarivosť: podporuje elimináciu odumretých buniek a akútne obnovenie epidermy pre jasnejšiu pleť.nZjemňuje povrch pokožky: stiahne rozšírené póry pre hladšiu a mäkšiu pokožku.Institut Esthederm vytvoril ideálnu kombináciu kyseliny mliečnej a salicylovej, ktorá viditeľne koriguje mastnú pleť a nerovnomerné povrchy kože a kyselinu glykolovú s predĺženým uvoľňovaním, čo zvyšuje účinnosť tejto zložky a zároveň zabezpečuje jej dobrú znášanlivosť.Zjemňuje povrch pokožky, znižuje výskyt pórov a vytvára rovnomernejšiu pleť. Mliečna, jemná a ľahká textúra s nemastným povrchom.
Pre koho: Pleť citlivejšia s nepravidelnou štruktúrou, bledá, pórovitá. Ideálne ošetrenie pleti pred a po letnom období.
Aplikácia: Tvár a krk. Ráno a / alebo večer. Striedanie s bežnými produktami alebo následné po estetických procedúrach.nZabráňte kontaktu s očami. Počas používania tohto výrobku sa vyvarujte slnečnému žiareniu alebo používajte vhodný opaľovací krém. Ak pocítite nepríjemné pocity, medzi jednotlivými aplikáciami ponechajte viac času. Len pre dospelých.Sérum nechajte pôsobiť 15 minút pred použitím pleťového krému, aby nenarušil pH pokožky..
Výsledky: Deň za dňom, nedokonalosti vyblednú, pokožka je jasnejšia a pleť je opäť žiarivá.