INTENSIVE RETINOL SERUM

sérum s 0,3% koncentráciou retinolu pre obnovu pleti
€83
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V681201
INTENSIVE RETINOL SERUM
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Terapia hlbokých vrások a fotostarnutia. optimálna koncentrácia 0,3% čistého retinolu, stabilizovaný vo vysokokvalitných olejoch, ktoré majú vysokú koncentráciu esenciálnych mastných kyselín a prirodzených antioxidantov

Dodatočné parametre

Kategória: Exfoliácia a obnova pleti
Účinky: Retinolové sérum urýchľuje obnovu buniek pre nový kožný efekt, posilňuje štruktúru epidermy. Stimuluje syntézu kolagénu, zabraňuje atrofii dermy spojenej so starnutím pokožky vplyvom slnka
Pre koho: Hlboké vrásky, nepravidelný reliéf, čerstvé jazvy. Fotostarnutie: ideál ako program pre "obnovenú kožu" v zime, po nadmernom vystavení slnku.
Aplikácia: Aplikujte večer na tvár, krk a dekolt. Ak pociťujete zahrievanie alebo diskomfort počas prvých dní používania: večer vmiešajte niekoľko kvapiek séra do krému Intensive Retinol. Postupne zvyšujte množstvo séra, až kým si pleť nezvykne. Pre optimálne výsledky používajte ako dvojmesačnú kúru. Vyhnite sa kozmetickým produktom s obsahom alkoholu a agresívnym exfoliantom/peelingom. Nepoužívajte na slnku. Používajte ochranu pred slnkom: Photo Reverse (pigmentové škvrny) alebo No Sun (veľmi vysoká ochrana pred slnkom).
Výsledky: Viditeľný efekt proti starnutiu. Vyhladzuje pokožku a obnovuje žiarivosť a jas pleti. Dermis je tonizovaná a vrásky a jemné ryhy zoslabené. Koža je pružnejšia a hodvábna.