INTENSIVE SPIRULINA SERUM

sérum so spirulinou pre unavenú pleť
€94
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V641001
INTENSIVE SPIRULINA SERUM
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Spirulina sérum obsahuje viac ako 220 živín potrebných na podporu života pleti. Čerpá z výnimočných revitalizačných, vyživujúcich a regeneračných vlastností, čím poskytuje intenzívnu starostlivosť unavenej a mdlej pleti. Terapia pre unavenú povädnutú a stresovanú pleť bez jasu.

Dodatočné parametre

Kategória: Intensive
Účinky: Vyživuje a posilňuje pokožku, poskytuje unavenej a mdlej pleti všetky prvky nevyhnutné pre bunkový metabolizmus, vrátane stopových prvkov, minerálnych solí a vitamínov. Pomáha predchádzať starnutiu buniek a zmierňovať ochabovanie pokožky. Hĺbkovo revitalizuje kožné tkanivo zlepšuje tón pleti, pleť je plnšia a pružnejšia. Odstraňuje príznaky únavy a stresu, obnovuje tón pleti a jej sviežosť.
Pre koho: Ochabnutosť a strata pevnosti. Ideálne v zime alebo v prípade nedostatkov výživy,pri diéte, po tehotenstve. Koža bez života, strata žiarivosti, známky únavy. Ochabnutosť a strata pevnosti.
Aplikácia: Tvár a krk, ráno a / alebo večer. Môže byť použitý samotný alebo pred použitím INTENSIVE SPIRULINE krému, striedajúc s bežnými produktmi alebo ako podpora estetických procedúr.
Výsledky: Pleť je žiarivá, pevnejšia, hladšia, viditeľne vyživená a revitalizovaná, uvoľnená a tonizovaná. Tekutá textura  nezanecháva mastný film.