INTENSIVE VITAMINE E SERUM

sérum s vitamínom E pre citlivú pleť
€99
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V631001
INTENSIVE VITAMINE E SERUM
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Vitamín E sérum chráni pokožku pred voľnými radikálmi a upokojuje citlivosť pokožky. PRO-VITAMIN E 4% je hlavný antioxidant, vychytáva voľné radikály , ktoré spôsobujú starnutie pokožky a znižujú citlivosť a reaktivitu pokožky. Institut Esthederm vytvoril sofistikovaný „anti-free-radikálový komplex“. Kombinuje dve doplnkové a obzvlášť stabilné formy vitamínu E, ktoré optimalizujú jeho biologickú dostupnosť a ochrannú účinnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Citlivá Pleť, alergie
Účinky: Upokojuje pleť neutralizovaním atakov, ktoré sú zodpovedné za kožnú hyperreaktivitu (prostredie, únava, stres atď.).Pôsobí proti  voľným radikálom (cigarety, znečistené prostredie atď.) Chráni bunkové štruktúry, aby sa  zabránilo predčasnému starnutiu pokožky.
Pre koho: Pre pleť, ktorá sa vyznačuje vysokou citlivosťou s príznakmi ako: trvalé začervenanie, pálenie, prehrievanie, svrbenie a škvrny.
Aplikácia: Tvár a krk, ráno a / alebo večer. Môže byť použitý samotne alebo pred použitím prípravkov na starostlivosť o pleť v rade INTENSIVE, alebo v nadväznosti na estetické procedúry.Následne môžete aplikovať Esthederm Sensi System upokojujúci biometický krém.
Výsledky: Pleť je okamžite upokojená, menej reaktívna a odolnejšia voči vonkajším vplyvom.