RADIANCE

omladzujúci detoxikačný krém
€85
Dostupnosť: Dostupné skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Kód: V940002
RADIANCE
Diskrétnosť
Diskrétnosť
S klientkami si tvoríme dlhodobé vzťahy,
opakovane sa k nám vracajú
Holistický prístup
Holistický prístup
Produkty INSTITUT ESTHEDERM
rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade
Indivudálna starostlivosť
Individuálna starostlivosť
Len jedna klientka je objednaná na daný čas

Podrobný popis

Zdokonaľujúca starostlivosť pre rozjasnenie pleti. Tento krém v sebe spája regeneráciu, podporu procesov mladosti pleti, obnovuje žiarivosť pleti a odstraňuje známky únavy.

Dodatočné parametre

Kategória: Korekcia starnutia pleti
Účinky: Exkluzívny SYSTÉM KONTROLY ČASU, patent zvyšujúci okysličovanie buniek a neutralizujúci voľných radikálov. Spomaľuje faktory biologického starnutia a robí pokožku odolnejšou voči každodenným agresívnym faktorom. Vyhladenie a rozjasňenie vďaka escinu- zložka, posilňuje mikrocirkuláciu pokožky a metabolizmus matnej a unavenej pokožky. Pokožka je lepšie okysličená, bunkové toxíny sú ľahšie eliminované.
Pre koho: Vhodný pre všetky vekové kategórie, pleť s prejavmi únavy, stresu, náchylná na znečistenie a sezónne zmeny, pre mastnú pleť
Aplikácia: Aplikujte ráno a / alebo večer, samostatne alebo s DERM REPAIR  sérom , na tvár a krk.
Výsledky: Pleť je zdokonalená, lepšie chránená pred každodennými agresívnymi faktormi, pleť opäť dýcha. Dokonale hydratovaný povrch pleti zostáva hladký a žiari mladosťou. Jemné línie a známky únavy sú viditeľne minimalizované. Obnovuje žiarivosť pleti a odstraňuje známky únavy. Pokožku zároveň okysličuje a oživuje jej prirodzený lesk.